DOSTLAR PANSİYON - MARMARA ADASI
HARİTADA GÖSTER
| Pansiyon Balıkesir / Marmara Adası
Pansiyonumuz
Pansiyonumuzun Girişi Pansiyonumuz ve Bahçesi Danışma Pansiyonumuz Pansiyonumuz ve Bahçesi Pansiyonumuz ve Bahçesi Bahçemiz Bahçemiz ve Deniz Bahçemiz Bahçemiz Bahçemiz ve Cafe Bahçemiz ve Cafe Bahçemiz ve Mangal Yeri Bahçemiz ve Mangal Yeri Bahçemiz Ortak Duş Alanı 3 Kişilik Odamız 3 Kişilik Odamız 3 Kişilik Odamızın Banyosu 3 Kişilik Odamız 3 Kişilik Odamız 4 Kişilik Odamız 4 Kişilik Odamız 4 Kişilik Odamızın Banyosu 4 Kişilik Odamız 4 Kişilik Odamız 4 Kişilik Odamızın Banyosu Aile Dairemiz Aile Dairemiz Aile Dairemiz Aile Dairemizin Mutfağı Aile Dairemizin Balkonundan Manzara Aile Dairemizin Banyosu 3 Kişilik Odamız 3 Kişilik Odamızın Balkonundan Deniz Manzarası 3 Kişilik Odamızın Banyosu 4 Kişilik Odamız 3 Kişilik Odamız Odalarımızın Banyosu Odalarımızın Ortak Kullanım Mutfağı
  • Denize Sıfır
  • Plaja Sıfır
  • Merkezi Konumda
DOSTLAR PANSİYON

Dostlar Pansiyon, Marmara Adası'nın turistik değeri yüksek Çınarlı Köyü'nde, denize sıfır konumda yer alıyor.

Toplamda 150 yatak kapasitesine sahip olan pansiyon, ilçe merkezine 6 km uzaklıkta bulunuyor. Ulaşım minibüs, taksi ve motorla kolayca sağlanabiliyor.

Marmara Adası Çınarlı Köyü bölgesinde tatil yapabileceğiniz bu Pansiyon, denize 0 metre, en yakın merkeze 0 metre uzaklıkta ve denize girebileceğiniz en yakın plaja 0 metre mesafededir.

Dostlar Pansiyon için tesise giriş saati 14:00 ve tesisten çıkış saati 12:00 olarak belirlenmiştir.

Dostlar Pansiyon hakkında daha detaylı bilgiye iletişim formu yardımı ile yada 0 (266) 225 50 69 numaralı telefondan ulaşabilirsiniz.

MESAJ GÖNDER
ÖNEMLİ BİLGİLER
  • Giriş Saati
    14:00
  • Çıkış Saati
    12:00
ÖDEME BİLGİSİ
  • Kredi Kartı
KAPAT

Sitemiz Pansiyonlar ile pansiyon arayanları buluşturan elektronik pansiyon rehberidir. Kayıtlı tüm tesisler için “Mesaj gönder” butonunu ile mesaj gönderebilir, hizmet satın alan tesislere ise doğrudan telefonla ulaşabilirsiniz. Web sitemiz Turizm acentesi değildir. Aracılık yapmaz ve komisyon talep etmez. Tüm tesisler ile doğrudan iletişim kurmanızı sağlar.